DLACZEGO PADRES

O NAS

Padres Nieruchomości– Jesteśmy grupą pośredników, którzy nieprzerwanie działają na rynku nieruchomości od 2004 r.

Obsługujemy transakcje kupna- sprzedaży oraz wynajmu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze inwestycji deweloperskich oraz w obsłudze rynku wtórnego (mieszkania, domy, obiekty komercyjne).

 

Nasi pracownicy i współpracownicy posiadają poprzedzone zdaniem państwowego egzaminu państwowe licencje pośredników w obrocie nieruchomościami a dzięki wieloletniej obecności w branży znamy najskuteczniejsze techniki reklamowe pozwalające na skuteczne dotarcie do potencjalnych nabywców i najemców.

Czym się różnimy od innych agencji nieruchomości:

Nie znajdziecie Państwo u nas wielkiej bazy ofert, lecz z pewnościa się przekonacie, ze pozycje, którymi się zajmujemy są przez nas doskonale znane, posiadają zweryfikowany stan techniczny prawny i są przygotowane do transakcji

 

Przedkładamy jakość obsługi ponad liczbę ofert, działamy z pełnym zaangażowaniem, szanujemy naszych klientów oraz własny czas. Pozycje, którymi się zajmujemy zazwyczaj nie są oferowane w innych firmach- nasi Klienci wiedzą, że powierzenie nam procesu przeniesienia praw do nieruchomości w formie umowy „na wyłączność” jest najskuteczniejszym sposobem na efektywne zawarcie transakcji.

 

W przypadku konieczności szybkiej transakcji jesteśmy w stanie w trybie natychmiastowym kupić od Państwa nieruchomość lub udzielić pod jej zastaw pożyczki.

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną na każdym etapie
procesu kupna- sprzedaży.

Chcielibyśmy podziękować za zaufanie dotychczasowym klientom i zapraszamy nowych do skorzystania z naszych usług.

     Działamy: Sprawnie, Skutecznie, Bezpiecznie.

 

Zespół Padres Nieruchomości.